Titulní obrázek


Veřejnost zvolila Toyotu GT86 jako nejlepší sportovní vůz

Nedávno proběhla anketa Auto roku 2013. V kategorii sportovních vozů veřejnost zvolila model Toyota GT86. Jestli bude tento model zvolen i jako vítěz celé ankety se dozvíme 14. ledna. O umístění však bude rozhodovat porota.

Asi nemá cenu nějak představovat Toyotu GT86, nejočekávanější sportovní auto loňského roku. Veřejnost určitě zaujala svým povedeným vzhledem, dostatečným výkonem a možnosti sportovních zážitků za slušnou cenu. Z těchto důvodů veřejnost označila malý sporťák na vítěze při hlasování veřejnosti v kategorii sportovních vozů.

Dovoz a přihlášení vozidla: Aby bylo možné jezdit s dovezeným vozem, je nutné nové či ojeté vozidlo přihlásit do evidence. Musíte mít mimo jiné sjednané povinné ručení a na dopravním inspektorátu doložit originál zelenou kartu.

Toyota GT86 získává po světě jedno ocenění za druhým. Automobilku těší, že si veřejnost v České republice zvolila nový sportovní vůz, který tradicí navazuje na takové automobilové ikony z historie značky Toyota, jakými jsou modely 2000GT, AE86, Celica a nebo Supra.

Jestli bude nová sportovní Toyota oblíbená kromě české veřejnosti také mezi odbornou novinářskou porotou, zjistíme už 14. ledna, kdy bude při slavnostním večeru vyhlášen vítěz ankety Auto roku 2013 v České republice.